Projektas ,,Būki kelyje budrus”.  Baigiamasis renginys

Projektas ,,Būki kelyje budrus”.  Baigiamasis renginys

Lapkričio 15 d. visi pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos buvo pakviesti į baigiamąjį projekto renginį.

Projekto iniciatorės, organizatorės ir vedančiosios pradinių klasių mokytoja metodininkė ir ,,Šviesoforo” būrelio vadovė Danutė Ivanauskienė bei vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė vaikams priimtinu būdu – pasaka- priminė saugaus elgesio gatvėje taisykles. ,,Atvėrė vartus” į ,,Saugų miestą” (erdvinis maketas). Džiaugtasi kruopščiu mokinių, klasių auklėtojų, Maltiečių ir pailgintos dienos, mokinių seimelio ir mokinių prezidentės IV g klasės mokinės Dovilės Poškutės ir kitų gimnazijos bendruomenės narių darbu.

Renginyje apdovanoti pradinių klasių mokinių knygų skirtuko saugaus eismo tema konkurso nugalėtojai – pirmokai – Aidas Šimutis, Estela Purytė, Gustė Samuilytė, antrokai – Tajus Laurinavičius, Sibilė Šiaulenskytė, Raminta Urbonaitė, trečiokai-  Ema Pleikytė, Milvydas Šlažikas, Dovilė Grigaitė, ketvirtokai – Rolandas Mušinskis, Gabija Gerybaitė, Emilija Neimanaitė. Šiame konkurse skirtos dvi papildomos nominacijos ir dovanėlės – už kūrybiškumą sukuriant ketureilį – ketvirtokei Vaivai Rimdeikaitei ir už originalių priemonių pasirinkimą – pirmokei Andrėjai Aleknaitei. Dėkota mokytojoms už mokinių kūrybiškumo ir žinių troškimo skatinimą.

Kad renginys įvyktų ir mokiniams būtų primintos saugaus elgesio kelyje taisyklės pasirūpino Šiaulių regiono kelių vyr. specialistas Antanas Vaidonavičius, Kelmės visuomenės sveikatos biuras ir sveikatos priežiūros specialistė Živilė Rukienė. Visi mokiniai apdovanoti knygelėmis ir atšvaitais.

Muzikinį renginio foną kūrė muzikos skyriaus mokiniai – Arnas Mangirdas, Justina Macijauskaitė ir Benas Budreckas bei muzikos mokytoja Erika Lukšaitė.

Džiaugiamės visų aktyvumu, iniciatyvumu, susiklausymu.

Būkite saugūs!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *